Kale & Kokkie schreeuwen om ontslag Erik ten Hag: "Die man zet onze club voor lul"

Kale & Kokkie hebben het vertrouwen in Ajax-trainer Erik ten Hag helemaal verloren. Volgens het tweetal is de in januari van FC Utrecht overgekomen oefenmeester geen trainer voor de Amsterdammers. "Die is lachwekkend. Die man zet onze club voor lul. Met Ten Hag begin je volgend seizoen op een achterstand."

Deze website van Socios Sports gebruikt “cookies”. Er worden functionele cookies gebruikt, noodzakelijk voor de werking van de website en statistische cookies om inzicht te krijgen in het gebruik en effectiviteit van de website. De website gebruikt ook advertentie cookies om advertenties af te stemmen op uw voorkeuren op basis van uw klikgedrag. Tenslotte worden via de website ook social media cookies geplaatst om dingen te kunnen ‘liken’ en ‘delen’. Advertentie- en social media cookies zijn van derde partijen en verzamelen mogelijk ook uw gegevens buiten deze websites. Door op “Ja, ik accepteer de genoemde cookies”, geeft u toestemming voor het plaatsen van advertentie cookies. Meer weten over cookies? Klik dan hier.