Dit is het resterende programma van de degradatiekandidaten
Het voetbalseizoen nadert het einde. Er is in de kelder van de Eredivisie nog amper iets beslist. Het verschil tussen de nummer veertien en nummer zeventien bedraagt slechts vier punten met nog vier speelronden op het programma.
RKC Waalwijk staat momenteel veertiende met 26 punten, gevolgd door nummer vijftien Willem II met één punt minder. FC Emmen bezet de zestiende plaats met 24 punten. VVV-Venlo bekleedt de zeventiende plek van de ranglijst met 22 punten.
TEKST GAAT VERDER ONDER DE AFBEELDING
Resterende programma
RKC Waalwijk speelt in eigen huis nog tegen AZ en FC Twente. De ploeg van Fred Grim moet bovendien op bezoek bij VVV-Venlo en Feyenoord. Willem II neemt het in Tilburg nog op tegen PSV en Fortuna Sittard en reist af naar Utrecht en Den Haag.
FC Emmen ontvangt nog FC Groningen en sc Heerenveen en speelt uit tegen Ajax en VVV-Venlo. De Venlonaren spelen in De Koel nog tegen RKC Waalwijk en FC Emmen. Voor de formatie van Jos Luhukay staan bovendien de uitduels met Heracles Almelo en Ajax op het programma.