
Opvallend: Hieraan ergeren kijkers zich het meest tijdens finale
Inhoudsopgave
De finale van de Nations League staat vol spanning, strijd en spektakel. Maar tijdens de finale liep het net even anders. Op social media stroomden de reacties binnen: kijkers zaten massaal met gefronste wenkbrauwen voor de buis. Dit is waaraan ze zich ergeren.
Constant gefluit
Tijdens het treffen is er vanaf de tribunes constant gefluit te horen als Spanje-verdediger Marc Cucurella aan de bal is. Terwijl ook toptalent Lamine Yamal het moet ontgelden bij de fans.
Kijkers niet onder de indruk van commentator
Kijkers van Ziggo bekijken de wedstrijd met commentaar van Sierd de Vos. De commentator ligt al langere tijd niet lekker bij het merendeel van de kijkers en moet het nu wederom ontgelden.
Dean Huijsen speelt namens Spanje in de finale. Zijn vader, Donny, kijkt aandachtig mee. Donny was ook voetballer. Hij schopte het minder ver en raakte verzeild in de criminele onderwereld. Dit is alles wat je moet weten over Donny Huijsen.



























































