
Club-fans werken aan geheim plan om Antwerp een hak te zetten: "Nu Genk en Union laten winnen"
Inhoudsopgave
Voor de play-offs werd gezegd dat Club Brugge een scherprechter ging zijn in de titelstrijd. Wel, dat is effectief ook zo gebleken. Als Union volgende week wint van blauw-zwart, maakt het nog kans op de titel. Als Genk dat zondagavond doet in Jan Breydel, dan zijn de Limburgers ook nog kanshebbers voor het kampioenschap. Of met andere woorden: Club Brugge bepaalt mee wie kampioen wordt. Eén iets staat vast bij de Brugse supporters: zij willen absoluut niet dat hun rivalen uit Deurne-Noord de titel pakken. Ze vinden het dan ook niet erg om te verliezen van Genk of Union. Straffer nog: sommigen willen zelfs verliezen van de twee andere Play-Offs-ploegen.
Club Brugge Antwerp kampioen
Zeg @ClubBrugge laten we voor 1x @KRCGenkofficial en @UnionStGilloise eens winnen zodat @official_rafc geen kampioen spelen.
— DR (@DRoos1980) May 28, 2023
#ANTUSG
Straks naar #clugnk omdat de laatste van het seizoen is ! Met de copains pintje drinken. En voor mijn part de drie punten voor Genk ! #antimarginalen#ANTUSG
— Delbrowski (@Delbrowski) May 28, 2023
Voor wie moet ik nu supporteren straks… het wordt hinken op 2 gedachten maar ik heb het gevoel dat we sowieso niet kunnen verliezen, hopelijk spektakelmatch #ANTUSG#CluGnk
— Dirk Goens (@DirkGoens) May 28, 2023
Nu Genk en Union laten winnen. TOP. #antusg
— Lieselotte Uijttenhove (@LieselotteU_) May 28, 2023
Club houdt Genk in de race vanavond en laat Union dan ook volgende week gewoon winnen toch. #antusg#clugnk
— Maarten (@LappieM) May 28, 2023
Komaan @ClubBrugge Genk en Union laten winnen. Alleen geen Antwerp kampioen hahaha #ANTUSG
— Joost V (@JoostV13) May 28, 2023
Lekker!!!!! #marginalen Genk en Union mogen nu winnen van ons.. #ANTUSG
— Klisse (@Klisse) May 28, 2023



























































