Kenneth Perez hekelt achterlijke kruizen van Wout Weghorst

Ajax won met 2-0 van Heracles Almelo en het tweede doelpunt was er eentje waar Wout Weghorst extra van genoot. De spits kon namelijk twee keer juichen. Eerst werd zijn treffer afgekeurd wegens buitenspel, maar na ingrijpen van de VAR telde de goal alsnog.

Wout Weghorst viert zijn doelpunt tegen Heracles Almelo, dat dankzij de VAR bleef staan.

Perez verbaasd over juichen Weghorst

Kenneth Perez zag er de humor wel van in. “Dit is toch ideaal voor Weghorst? Hij mag twee keer juichen!”, zei hij met een knipoog bij Dit Was Het Weekend. Toch vond Perez het opvallend hoe de spits reageerde. “Ik vind het persoonlijk best bijzonder dat je een tweede keer zo uit je dak kan gaan. Met die achterlijke kruizen… Als je een doelpunt maakt, komt er iets vrij en reageren de meeste mensen een beetje gek. Maar het bijna knap als je deze blijdschap weer kan oproepen als een goal uitgesteld wordt.”

Kenneth Perez snapt niets van Weghorst achterlijke manier van juichen met drie kruizen

Kwakman neemt het op voor Weghorst

Niet iedereen was het met Perez eens. Kees Kwakman verdedigde de Ajax-spits. “Laat gaan. Dit weten we toch van Weghorst? Hij is hartstikke blij, want hij leeft van goals.”

Weghorst wil meer

Het doelpunt tegen Heracles was alweer de derde competitiegoal van Weghorst dit seizoen. Zijn doelstelling is helder: hij wil dit seizoen 25 keer scoren.

Samenvating, FCVideo: Ajax-Heracles 2-0

Salarissen scheidsrechters
Duurste Nederlandse voetballers