"Het kwam De Boer niet slecht uit dat Cillessen een besmetting opliep"
Analist Wim Kieft verwacht dat routinier Maarten Stekelenburg gaat keepen op het EK. Kieft denkt overigens dat het de bondscoach niet slecht uitkwam dat Jasper Cillessen afviel wegens een coronabesmetting.
Ook al had Jasper Cillessen nog bij de selectie van Oranje gezeten, dan alsnog zou Stekelenburg keepen op het EK, aldus Kieft: "Ik denk dat hij sowieso gekeept zou hebben en dat het De Boer niet slecht uitkwam dat Cillessen een corona besmetting opliep. Ik denk dat De Boer problemen voorzag met Cillessen op de bank. Met zo'n formatie en die internationals maak je de meeste kans op een overwinning tegen Oekraïne", aldus Kieft in zijn column voor De Telegraaf.
De voormalig speler van onder andere PSV en Ajax heeft zo zijn voorkeuren wat betreft de verdediging: "In de verdediging zou ik met Daley Blind als linksachter starten, centraal Stefan de Vrij en Matthijs de Ligt en rechtsachter Denzel Dumfries of Timber. Die laatste kan ook De Ligt vervangen als hij Oekraïne niet haalt. Stekelenburg staat dan op doel."