Alle oefenwedstrijden van de Eredivisie-clubs op een rijtje

In het weekend van vrijdag 11 tot en met zondag 13 augustus gaat het gloednieuwe Eredivisie-seizoen van start. In aanloop naar de nieuwe voetbaljaargang werken alle achttien clubs tal van oefenwedstrijden af. Voetbalflitsen zet ze voor je op een rijtje!

(Dit bericht kan op een later moment nog worden aangevuld met oefenwedstrijden, ook de informatie rond de duels kan nog wijzigen. Doorgestreepte wedstrijden zijn al gespeeld)

Ajax

Ajax - FC Den Bosch (2-2)

Ajax - Shakhtar Donetsk (3-0)

RSC Anderlecht - Ajax (3-0)

Ajax - SpVgg Unterhaching (5-3)

FC Augsburg - Ajax (3-1)

Borussia Dortmund - Ajax (3-1)

Almere City

Almere City - Blau-Weiß Lohne (3-0)

Almere City - SC Verl (1-0)

FC Viktoria Köln 1904 - Almere City (2-2)

Willem II - Almere City (2-1)

KV Oostende - Almere City(2-2)

Almere City - Jong PSV (3-1)

AZ

AZ - Shakhtar Donetsk (3-3)

AZ - Standard Luik (4-3)

AZ - Lech Poznan (4-0)

AZ - Norwich City (1-1)

Club Brugge - AZ (1-2)

Southampton - AZ (0-1)

AZ - Bologna (1-0)

Excelsior

Jong Shakhtar Donetsk - Excelsior (1-1)

FC Luzern - Excelsior (3-1)

NAC Breda - Excelsior (2-0)

Excelsior - Heracles Almelo (1-2)

Zulte Waregem - Excelsior(0-1)

Feyenoord

Feyenoord - PEC Zwolle (3-1)

Feyenoord - Club Brugge (2-0)

Feyenoord - Union Saint-Gilloise (0-0)

Feyenoord - TSG 1899 Hoffenheim (2-4)

Feyenoord - Villarreal (1-1)

Feyenoord - Benfica (2-1)

Fortuna Sittard

Fortuna Sittard - FC Eindhoven (1-1)

Fortuna Sittard - Standard Luik (0-1)

Wehen Wiesbaden - Fortuna Sittard (1-0)

Fortuna Sittard - Team VVCS (4-3)

Millwall FC - Fortuna Sittard (1-2)

VVV-Venlo - Fortuna Sittard(2-3)

Go Ahead Eagles

Go Ahead Eagles - PAOK Saloniki (2-1)

Go Ahead Eagles - FC Groningen (1-3)

Go Ahead Eagles - Club Brugge (1-2)

Go Ahead Eagles - FC Den Bosch (2-1)

Go Ahead Eagles - Mamelodi Sundowns (0-1)

Go Ahead Eagles - Borussia Dortmund II (0-2)

FC Twente - Go Ahead Eagles (3-0)

Go Ahead Eagles - AE Kifisia FC (2-2)

Go Ahead Eagles - Jong Anderlecht (3-1)

SC Heerenveen

FC Wolvega - SC Heerenveen (0-14)

SC Heerenveen - Gaasterlân/Sleat Regiocombinatie (0-11)

SC Heerenveen - BSV Kickers Emden (6-0)*

SC Heerenveen - KV Westerlo (0-2)

SC Heerenveen - OFI Kreta (2-0)

Huddersfield Town - SC Heerenveen (1-0)

SC Heerenveen - FC Metz (0-1)

Heracles Almelo

Almelose Selectie - Heracles Almelo (1-5)

SC Preußen Münster - Heracles Almelo (4-2)

SC Cambuur - Heracles Almelo (4-1)

Heracles Almelo - FC Emmen (1-0)

Heracles Almelo - Excelsior (2-1)

Heracles Almelo - FC Volendam (1-3)

Heracles Almelo - Helmond Sport (2-0)

NEC Nijmegen

DIO '30 - NEC Nijmegen (0-15)

RKC Waalwijk - NEC Nijmegen (0-1)

NEC Nijmegen - Altrincham FC (4-0)

NEC Nijmegen - Al-Taawoun (3-1)

NEC Nijmegen - Venezia FC(3-1)

PEC Zwolle

VV Berkum - PEC Zwolle (1-3)

Feyenoord - PEC Zwolle (3-1)

PEC Zwolle - KVC Westerlo (3-1)

Sparta Rotterdam - PEC Zwolle (3-1)

PEC Zwolle - FC Twente (2-3)

PEC Zwolle - FC Emmen (1-2)

PEC Zwolle - Venezia FC (1-1)

PEC Zwolle - FC Groningen(0-0)

PSV

PSV - Sint-Truiden (1-2)

FC Blau-Weiß - PSV (1-2)

FC Augsburg - PSV (1-2)

PSV - FC Eindhoven (3-1)

PSV - Nottingham Forest (1-0)

RKC Waalwijk

Regioteam Waalwijk - RKC Waalwijk (0-12)

RKC Waalwijk - KV Kortrijk (0-0)

RKC Waalwijk - NEC Nijmegen (0-1)

NAC Breda - RKC Waalwijk (2-3)

SC Paderborn - RKC Waalwijk (3-0)

RKC Waalwijk - Olympique Marseille (0-1)

Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk(1-0)

Sparta Rotterdam

VV Bergambacht - Sparta Rotterdam 0-9

PEC Zwolle - Sparta Rotterdam (1-3)

Sparta Rotterdam - Zulte Waregem (4-0)

Mamelowdi Sundowns - Sparta Rotterdam (4-1)

Willem II - Sparta Rotterdam (0-3)

ADO Den Haag - Sparta Rotterdam (1-2)

Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk(1-0)

FC Twente

V.V. Rood Zwart - FC Twente (0-17)

FC Twente - Odense BK (7-1)

PEC Zwolle - FC Twente (2-3)

Schalke 04 - FC Twente (2-2)

FC Twente - Go Ahead Eagles (3-0)

FC Utrecht

Regioteam Amersfoort - FC Utrecht (0-6)

FC Utrecht - KAA Gent (0-2)

FC Utrecht - Charleroi (1-2)

FC Utrecht - Shakhtar Donetsk (2-4)

FC Utrecht - AE Kifisia FC (1-1)

FC Utrecht - OFI Kreta (2-0)

FC Utrecht - Bologna (1-2)

FC Utrecht - Espanyol(3-0)

Vitesse

VV DUNO - Vitesse (0-9)

De Graafschap - Vitesse (3-5)

VfB Stuttgart - Vitesse (2-1)

Eintracht Frankfurt - Vitesse (1-1)

Vitesse - Patro Eisden Maasmechelen (2-2)

Getafe - Vitesse (4-1)

FC Volendam

SVZW - FC Volendam (1-6)

FC Volendam - KAA Gent (1-2)

KV Kortrijk - FC Volendam (2-1)

FC Volendam - PAS Lamia (2-0)

FC Volendam - Alanyaspor (1-1)

Heracles Almelo - FC Volendam (1-3)

Feyenoord-doelman vertrekt