
Fortuna Sittard bestolen tegen Ajax? "Donkerrood Neres en duidelijke penalty na hands Mazraoui"
Inhoudsopgave
Ajax heeft de scheidsrechter tegen Fortuna Sittard niet tegen, zo is het oordeel op social media. De bezoekers schreeuwden na een vermeende overtreding van Onana op Flemming om een strafschop en niet veel later zou Mazraoui hands hebben gemaakt in de zestien. Beide keren kreeg Fortuna geen penalty. David Neres schopte ook nog overduidelijk na, maar de VAR vond het ook na het bekijken van de beelden geen rode kaart.
En dus wordt er serieus getwijfeld aan de objectiviteit van de VAR: "Schaf die VAR maar af. Het is toch ongelooflijk wat hier gebeurt?"
Objectiviteit arbitrage in twijfel getrokken bij Ajax - Fortuna Sittard
Rode kaart voor Neres na natrappen?
Daar komt Neres erg goed weg zonder rode kaart. Alvarez en Tagliafico kregen ze voor minder eerder dit seizoen. #AJAFOR
— Stijn Pouwelse (@StijnPouwelse) October 31, 2020
Dit had toch gewoon rood moeten zijn voor Neres? #ajafor
— Sven van der Hulst (@Sven040ehv) October 31, 2020
Gewoon duidelijk natrappen van Neres! Maar gewoon mogen blijven staan 🙄🙈.....
— Eric Jansen (@eric_jansen67) October 31, 2020
Hoe pro-Ajax kun je zijn als VAR..... 😤
Neres trapt overduidelijk na maar weer doet de Var niks. Ze mogen in ammedam echt heel blij zijn met de Var vanavond na ook al een onterecht goedgekeurd doelpunt.
— Sander R (@bisq_bird) October 31, 2020
@VarStop
De VAR kan afgeschaft worden Neres schopt duidelijk na en komt er mee weg, schiet mij maar lek #ajafor
— De12eman (@De12eman1) October 31, 2020
Had Fortuna Sittard ook een strafschop verdiend na hands Mazraoui?
Was is nu het verschil tussen de onbewuste handsbal van Floranus (penalty) en Mazraoui (geen penalty)??? #ajahee#ajafor
— Roy de Vries (@RoyHeerenveen) October 31, 2020
Maffia Voetbalbond! De regel was toch hands is hands? De hand is niet in natuurlijke houding van Mazraoui, penalty! Triest om @afcajax alweer te helpen. @knvb is anti @FortunaSittard#eredivisie#ajaFOR
— Nigel Hendriks (@Nigel_JMH) October 31, 2020
@fosports wat een commentator bij #ajafor Het is geen opzettelijk hands zegt hij, ik heb wel meerdere geen opzettelijke handballen gezien waar wel pingels voor worden gegeven. Er zijn niet veel handsballen opzettelijk in de 16-meter.
— Maurice (@Maurice7778) October 31, 2020
#siememulder slaapt in een 020 pyjama. Let maar op de wedstrijden die hij van hen fluit. #ajafor
— Jeffrey ❤️ Stephanie (@jefenstef) October 31, 2020
Hoe was die nieuwe regel ook alweer? Arm in niet natuurlijke houding is altijd hands tegenwoordig toch? #ajafor
— FR1908Remco (@Fr1908R) October 31, 2020
Dit is toch gewoon een handsbal?? #ajafor
— Freek van der velden (@Freekvdv) October 31, 2020
Gewoon slechte aanname, dus hands...maar ‘toucheren’ telt niet in de Arena
— Max Elze (@MaxElzeOsteo) October 31, 2020



























































