Volledig programma EK 2024: alle data en uitslagen (update)

Tussen 14 juni en 14 juli is Europa in de ban van het EK 2024 in Duitsland. Welke wedstrijden staan er op het programma en wat zijn de uitslagen?

Wedstrijd van 14 juni op het EK 2024

21.00 uur: Duitsland - Schotland (A): 5-1

Wedstrijden van 15 juni op het EK 2024

15.00 uur: Hongarije - Zwitserland (A) 1-3
18.00 uur: Spanje - Kroatië (B) 3-0
21.00 uur: Italië - Albanië (B) 2-1

Wedstrijden van 16 juni op het EK 2024

15.00 uur: Nederland - Polen (D)
18.00 uur: Slovenië - Denemarken (C)
21.00 uur: Servië - Engeland (C)

Wedstrijden van 17 juni op het EK 2024

15.00 uur: Roemenië - Oekraïne (E)
18.00 uur: België - Slowakije (E)
21.00 uur: Oostenrijk - Frankrijk (D)

Wedstrijden van 18 juni op het EK 2024

18.00 uur: Turkije - Georgië (F)
21.00 uur: Portugal - Tsjechië (F)

Wedstrijden van 19 juni op het EK 2024

15.00 uur: Kroatië - Albanië (B)
18.00 uur: Duitsland - Hongarije (A)
21.00 uur: Schotland - Zwitserland (A)

Wedstrijden van 20 juni op het EK 2024

15.00 uur: Slovenië - Servië (C)
18.00 uur: Denemarken - Engeland (C)
21.00 uur: Spanje - Italië (B)

Wedstrijden van 21 juni op het EK 2024

15.00 uur: Slowakije - Oekraïne (E)
18.00 uur: Polen - Oostenrijk (D)
21.00 uur: Nederland - Frankrijk (D)

Wedstrijden van 22 juni op het EK 2024

15.00 uur: Georgië - Tsjechië (F)
18.00 uur: Turkije - Portugal (F)
21.00 uur: België - Roemenië (E)

Wedstrijden van 23 juni op het EK 2024

21.00 uur: Zwitserland - Duitsland (A)
21.00 uur: Schotland - Hongarije (A)

Wedstrijden van 24 juni op het EK 2024

21.00 uur: Albanië - Spanje (B)
21.00 uur: Kroatië - Italië (B)

Wedstrijden van 25 juni op het EK 2024

18.00 uur: Nederland - Oostenrijk (D)
18.00 uur: Frankrijk - Polen (D)
21.00 uur: Engeland - Slovenië (C)
21.00 uur: Denemarken - Servië (C)

Wedstrijden van 26 juni op het EK 2024

18.00 uur: Slowakije - Roemenië (E)
18.00 uur: Oekraïne - België (E)
21.00 uur: Georgië - Portugal (F)
21.00 uur: Tsjechië - Turkije (F)

Wedstrijden van 29 juni op het EK 2024

18.00 uur: Nummer twee A - Nummer twee B (W38) -> achtste finales
21.00 uur: Winnaar A - Nummer twee C (W37) -> achtste finales

Wedstrijden van 30 juni op het EK 2024

18.00 uur: Winnaar C - Nummer drie D/E/F (W40) -> achtste finales
21.00 uur: Winnaar B - Nummer drie A/D/E/F (W39) -> achtste finales

Wedstrijden van 1 juli op het EK 2024

18.00 uur: Nummer twee D - Nummer twee E (W42) -> achtste finales
21.00 uur: Winnaar F - Nummer drie A/B/C (W41) -> achtste finales

Wedstrijden van 2 juli op het EK 2024

18.00 uur: Winnaar E - Nummer drie A/B/C/D (W43) -> achtste finales
21.00 uur: Winnaar D - Nummer twee F (W44) -> achtste finales

Wedstrijden van 5 juli op het EK 2024

18.00 uur: Winnaar W39 - Winnaar W37 (W45) -> achtste finales
21.00 uur: Winnaar W41 - Winnaar W42 (W46) -> achtste finales

Wedstrijden van 6 juli op het EK 2024

18.00 uur: Winnaar W40 - Winnaar W38 (W48) -> achtste finales
21.00 uur: Winnaar W43 - Winnaar W44 (W47) -> achtste finales

Wedstrijden van 9 juli op het EK 2024

21.00 uur: Winnaar W45 - Winnaar W46 (W49) -> halve finale

Wedstrijden van 10 juli op het EK 2024

21.00 uur: Winnaar W 47 - Winnaar W48 (W50) -> halve finale

Wedstrijden van 14 juli op het EK 2024

21.00 uur: Winnaar W 49 - Winnaar W50 -> finale

Feyenoord-doelman vertrekt