
Gatenkaas bij PSV en ergernis over Mantingh: 'Zurigheid spat van scherm'
Inhoudsopgave
Een opmerkelijke eerste helft bij PSV- Arsenal ziet de ploegen rusten met een 1-3 stand voor The Gunners. De kijkers op sociale media uiten hun ergernis over de foutieve beslissing van de scheidsrechter om geen tweede geel uit te delen aan Arsenal-speler Myles Lewis-Skelly en het commentaar van Albert Mantingh.
Reacties eerste helft PSV - Arsenal
Over het opmerkelijkste moment van de eerste helft valt veel te zeggen. Lewis-Skelly die een tweede geel lijkt te pakken, maar ontsnapt aan een rode kaart.
#PSVARS scheids zit misschien niet mee maar jeetje wat verdedigt PSV slecht.
— bjarne (@bjarneledder) March 4, 2025
Schandalig.
#PSV#psvars#ARS
— De Rooie Rakkert Des Vaderlands (@diejerooie) March 4, 2025
Hoezo geen tweede geel 😡what a disgrace schandalig pic.twitter.com/4CBafMRV4b
𝐆𝐞𝐞𝐧 tweede gele.. 🟡
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) March 4, 2025
Komt Lewis-Skelly hier goed weg? 👀#ZiggoSport#UCL#PSVARSpic.twitter.com/R5O8y2ghBR
Over de commentator van dienst is er ook veel gezegd op X. Mantingh wordt vaker beschuldigd als een niet-neutrale commentator bij PSV-wedstrijden in de Champions League en die kritiek is er vanavond weer.
Ik denk dat een commentator wat neutraler zou moeten zijn. #PSVARS#ziggo Maar de zurigheid spat van het scherm.. ‘het zit ze niet mee’
— Hoffiekoffie (@Hoffiekoffie) March 4, 2025
Albert Mantingh pic.twitter.com/zK6rV1zRoQ
— Sutalo_SZN (@GeitjeSutalo) March 4, 2025
Dit wordt echt 0-7 en dat gun je helemaal niemand behalve Albert Mantingh
— AjaxVV8 (@AjaxVV8) March 4, 2025
Je mag best Nederlandse clubs supporten als commentator, maar denk dat ze zelfs bij psv tv niet zo duidelijk een voorkeur laten merken als Albert Mantingh
— Nick🇳🇱 (@afcnick34) March 4, 2025



























































