Deze dingen vielen op tijdens Feyenoord-Excelsior

Feyenoord heeft Excelsior met 2-1 verslagen. Goed was het absoluut niet, merkte ook veel fans op X. Zo was er veel kritiek op het beleid van de club en op trainer Robin van Persie. Lees hier de punten die opvielen tijdens de wedstrijd. 

(Tekst gaat verder na de afbeelding)

Deze dingen vielen op tijdens Feyenoord-Excelsior

Excelsior veruit de betere ploeg in de eerste helft

De ploeg uit het Rotterdamse Kralingen was veruit de betere in de eerste helft. Feyenoord kwam er maar niet aan te pas. Er ontbrak creativiteit en passie. Alsof trainer Robin van Persie ze geen plan had meegegeven. Excelsior had veel de bal en wist zelfs te scoren. 

Een verre en scherpe doeltrap van keeper Stijn van Gassel, die überhaupt een goede wedstrijd speelde, bereikte Arthur Zagre. De back nam de bal knap mee en maakte de openingstreffer.

Feyenoord herpakt zich met Ueda

Ayase Ueda was de redder van Feyenoord op zondagmiddag. Eerst scoorde de spits al een doelpunt. Echter, stond hij net aan buitenspel. Zonde voor hem en Feyenoord, want het was een mooi doelpunt. Later scoorde de Japanner nog een keer. Het werd nog mooier voor hem, want 81 seconden later schoot hij ook zijn tweede binnen. 

Kritiek op Serdar Gözübüyük

Ergens in de tweede helft kwam Excelsior eruit. Kraaijeveld maakte een overtreding, maar de ploeg uit Kralingen had de bal nog. Gözübüyük floot al af en gaf geel aan de Feyenoord-verdediger. Een onjuiste beslissing, want Excelsior was nog in de aanval. 

Feyenoord-fans blijven sceptisch

Ondanks dat de tweede helft beter ging blijven de fans sceptisch. Het veldspel bleef erg matig en er werd weinig gevaar gebracht. Dat is dan ook de reden dat kijkers op X het liefst alsnog trainer Van Persie zien vertrekken. Ook het beleid van de club zal anders moeten. 

Excelsior begon weer te voetballen in het laatste deel van de tweede helft, maar verdedigend stond de club uit Rotterdam-Zuid iets beter. Hierdoor werd het dus 2-1 voor Feyenoord. Dit neemt niet weg dat de druk er vol op staat. Volgende week komt concurrent en aartsrivaal met nieuwe trainer Ajax op bezoek. 

Lees hier reacties van de fans.

Van Götze tot Sterling: statementtransfers in Nederland
Hoe Ajax via Rayane Bounida toch waarde creëert
Grootste cultheleden in de geschiedenis van Feyenoord
Huiberts’ erfenis in cijfers bij AZ: 18 toptransfers