
Alex Kroes belt aan één stuk: met wie is hij in gesprek?
Inhoudsopgave
Alex Kroes lijkt op dit moment de drukste man van Ajax. Tijdens de Como Cup liep de technisch directeur continu met zijn telefoon aan het oor. Niet alleen vanwege de mogelijke transfer van Jorrel Hato naar Chelsea, maar ook door andere deals die hij moest regelen. Zijn mobiel leek vastgeplakt aan zijn hoofd.
Kroes voert overal gesprekken, niet alleen met Chelsea
Tijdens de wedstrijd tegen Como 1907 viel het op: Jorrel Hato deed niet mee. Volgens De Telegraaf had dat niets te maken met blessures of rust. Ajax wilde simpelweg geen risico nemen met ‘de benen van 50 miljoen euro’. In de wandelgangen klinkt namelijk dat Chelsea flink aan het trekken is. De Engelse club bood eerder 40 miljoen euro, maar Ajax mikt op minimaal 55 miljoen. Volgens De Telegraaf is "50 miljoen euro ook een prachtig bedrag".
Terwijl Hato de bank warm hield, viel het gedrag van Alex Kroes op. "Wie Kroes aan de boorden van het Comomeer zag lopen, kreeg de indruk dat zijn mobiele telefoon aan zijn oor zat vastgeplakt", schreef de krant. De technisch directeur had het zichtbaar druk. En Chelsea was niet de enige partij aan de lijn.
Ajax-motor draait op volle toeren
Naast de gesprekken over Hato probeerde Kroes ook andere dossiers rond te krijgen. Hij werkte aan de verkoop van grootverdieners Chuba Akpom en Ahmetcan Kaplan. Ook moet de komst van Oscar Gloukh verder worden afgehandeld. Ondertussen staat er nog een medische keuring voor Joeri Heerkens gepland in Amsterdam. Die vindt maandag plaats. Een officiële aankondiging lijkt dus dichtbij.
- Ajax hard afgestraft door Como: Deze conclusies trekken fans
- 'Hato weigert te spelen voor Ajax: speler wil toptransfer maken'
- Vandaag Inside te flauw? Derksen wil drastische koerswijziging
- Vrienden Gloukh lekken nieuws over Ajax-transfer
- Room tegen borstverkleining verloofde: ‘Hij werd er depressief van’



























































