
Italiaanse topclub wil Frank Arnesen per direct weghalen bij Feyenoord
Inhoudsopgave
AS Roma is onlangs voor zo’n 87 procent van de aandelen in handen gekomen van de Friedkin Group, met aan het hoofd multimiljardair Dan Friedkin. De nieuwe eigenaar wil gaan bouwen aan een nieuw elftal en zoekt daarbij naar een geschikte technisch directeur. De naam van Frank Arnesen valt in de buitenlandse media.
De technisch directeur van Feyenoord is volgens journalist Jurriaan van Wessem de enige kandidaat bij AS Roma. Eerder werd ook PSV-manager John de Jong gelinkt aan de Italiaanse club. Maar dat is volgens Van Wessem niet aan de orde.
Campos mag niet vanuit Monaco voor AS Roma werken en zodoende heeft eigenaar Friedkin nu zijn hoop gevestigd om Frank Arnesen te strikken voor de functie van technisch-directeur. Dat ze het in Rotterdam maar weten. Verder zijn er geen kandidaten, dus ook geen John de Jong.
— Jurriaan van Wessem (@JurrVanWessem) November 15, 2020



























































