
De Kuip maakt zich op voor emotionele avond: Houtman met applaus verwelkomt
Inhoudsopgave
Peter Houtman is gearriveerd in De Kuip voor zijn laatste duel als stadionspeaker van Feyenoord. Het belooft een emotionele avond te worden in Rotterdam, waar RKC Waalwijk de tegenstander zal zijn. Voor de wedstrijd is er naar verluidt een sfeeractie om het bombardement van Rotterdam van 1940 te herdenken.
Houtman met applaus verwelkomd
Houtman, die begin 2025 aankondigde te stoppen als stadionspeaker, heeft op woensdagavond zijn laatste duel bij Feyenoord. Het icoon kampt met de ziekte van Alzheimer, terwijl zijn vrouw ook ziek is en doet daarom een flinke stap terug. Na afloop van het duel wordt er afscheid genomen door De Kuip. De stadionspeaker heeft zijn entree al gemaakt in aanloop naar de wedstrijd tussen Feyenoord en RKC.
Peter Houtman, Feyenoord legend 🎤 pic.twitter.com/43XUsqKpHL
— 🇳🇬 (@LerraO1O) May 14, 2025
Wat zeggen ze op X over Peter Houtman?
Vanavond nemen we afscheid van een legende, een icoon voor het leven. ♥️ Peter Houtman! Doei Doei! #FEYrkc
— Silvana ♥️🤍 (@SilvanaFRFC1908) May 14, 2025
Een emotionele avond. Herdenking van het bombardement. Afscheid van Peter Houtman. En dan wordt er ook nog gevoetbald. Deze laatste thuiswedstrijd van het seizoen móéten we winnen. Al is het maar om Peter het afscheid te geven dat hij verdient. Kom op, Faaienoooooort ❤️💪🏻 #FEYrkcpic.twitter.com/0UZchPjsze
— Boudewijn Warbroek (@BWarbroek) May 14, 2025
Ontknoping Eredivisie. Grote actie legioen ter herdenking van het bombardement. Genoeg aan de hand vanavond.
— Peter Kwint (@peterkwint) May 14, 2025
Maar ik heb me toch een knoop in de maag vanwege het afscheid van Peter Houtman. Niet dat de rest er niet toe doet. Zeker de herdenking niet. Maar wat een icoon.
Herdenkingsactie voor bombardement Rotterdam
De wedstrijd staat ook in het teken van het bombardement van Rotterdam in 1940. Om 20:00 wordt er afgetrapt in De Kuip, waar Feyenoord tevens een Champions League play-offsticket kan bewerkstelligen. De Rotterdammers treden met de vrijgesproken Givairo Read aan tegen RKC.



























































