
Invaller Frenkie de Jong schittert in El Clásico; Barcelona zet Real voor schut
Inhoudsopgave
Barcelona heeft zaterdagavond Real Madrid overtuigend verslagen in El Clásico. Na rust was het Robert Lewandowski die met twee snelle treffers binnen drie minuten het verschil maakte: 0-2. Yamal maakte in de 77e minuut 0-3 en Rapinha bepaalde de eindstand op 0-4 (!).
Frenkie de Jong had als invaller een cruciale rol bij de tweede goal. De Nederlander kwam aan het begin van de tweede helft binnen de lijnen, nam de aanvoerdersband over van Raphinha, en zette met een diepe pass Alejandro Balde aan het werk. Balde bediende Lewandowski, die de bal met het hoofd afrondde voor de 0-2. Eerder had de Pool de score al geopend na een steekpass van Marc Casadó.
LEWANDOWSKI SCORES TWICE FOR BARCELONA 🔥🔥
— World Soccer Talk (@worldsoccertalk) October 26, 2024
Lewandowski scores two quick goals in succession to blow Madrid apart. Incredibly, Real Madrid hasn't lost at the Bernabeu since April 2023. #ElClásicopic.twitter.com/FuRtRK0e5L



























































