
Gemeente Eindhoven mist in met kampioensvlaggen PSV
Inhoudsopgave
Oeps! Gemeente Eindhoven hangt per ongeluk al ‘PSV Kampioen’-vlaggen op 😅 Een wel héél opmerkelijk tafereel in Eindhoven: nog vóórdat PSV officieel kampioen is, hingen er al vlaggen met de tekst ‘PSV kampioen’ in de stad. De spandoeken verschenen na de 4-1 overwinning op Heracles Almelo van afgelopen woensdag. Een premature kampioensfeestje dus – per ongeluk. Volgens een woordvoerder van de gemeente is het misverstand snel ontdekt en ook meteen rechtgezet. “We hebben twee versies van de banners laten maken: eentje met gewoon ‘PSV’ en eentje met ‘PSV kampioen’,” aldus de gemeente tegen Omroep Brabant.
Kampioenvlaggen
“Blijkbaar heeft degene die ze moest ophangen de verkeerde gepakt.” De blunder werd zaterdagochtend opgemerkt, en nog voor de middag waren de banners alweer verwijderd. De gemeente benadrukt dat het écht een foutje was.
Op het veld is het trouwens nog allesbehalve beslist. PSV nam woensdag weliswaar de koppositie over van Ajax, maar het verschil is minimaal. De ploeg van Peter Bosz heeft slechts één punt voorsprong op de Amsterdammers. Zondag valt de beslissing: PSV moet tegen Sparta, terwijl Ajax thuis FC Twente ontvangt. Beide duels beginnen om 14.30 uur. Nog één horde te gaan – en dan mogen die kampioensvlaggen écht uit de kast. Of nou ja… (weer) uit de kast.
❌❌❌ Podia voor het ‘kampioensfeest’ opbouwen! Jinxen noemen we dat!🙈 Opbouwen voor niets?🤷♂️ En dan weer vrolijk afbreken? Al het werk en voorpret voor niets? Denk het wel…….. Ajax wordt kampioen! ❌❌❌ #spapsv#ajatwe#psv#ajaxpic.twitter.com/xJ6huxiGZn
— Kees (@Keeszero) May 18, 2025
On this Saturday morning, the Eindhoven city center is getting ready for the decisive match against Sparta Rotterdam tomorrow. Countdown mode for the battle⚔️#psv#psveindhoven#eindhovenpic.twitter.com/WVuGMabwIS
— PSV BR (@PSVEindhovenBR) May 17, 2025



























































