Update: alle oefenwedstrijden van de Eredivisie-clubs op een rijtje

In het weekend van vrijdag 9 tot en met zondag 12 augustus gaat het gloednieuwe Eredivisie-seizoen van start. In aanloop naar de nieuwe voetbaljaargang werken alle achttien clubs tal van oefenwedstrijden af. Voetbalflitsen zet ze voor je op een rijtje!

Dit bericht kan op een later moment nog worden aangevuld met oefenwedstrijden, ook de informatie rond de duels kan nog wijzigen. Schuingedrukte wedstrijden zijn al gespeeld.

Oefent Ajax in de zomerstop?

5 juli: Ajax - PEC Zwolle: 0-1
9 juli: Ajax - STVV (4-0)
13 juli: Ajax - Rangers FC (2-1)
18 juli: Ajax - Al-Wasl FC (2-1)
19 juli, 15.00 uur: Ajax - Olympiakos

Almere City

28 juni: Almere City - FCSB: 1-2
12 juli: sc Heerenveen - Almere City (1-0)
18 juli, Konyaspor - Almere City (3-2)
22 juli, Samsunspor - Almere City
26 juli, 13.00 uur: Borussia Dortmund Onder-23 - Almere City
2 aug: Almere City - Le Havre
3 aug, 13.30 uur: Almere City - RKC

AZ

28 juni: AZ - AEK: 6-0
6 juli: AZ - FC Nordsjælland (6-1)
13 juli: AZ - Excelsior (8-0)

20 juli, 14:00 uur: AZ - KV Kortrijk
24 juli, 18.30 uur: AZ - Aris Thessaloniki
27 juli, 15.00 uur: AZ - Atalanta
31 juli, 19.00 uur: AZ - Le Havre
3 aug, 15:00 uur: Stoke City - AZ

Oefent Feyenoord in de zomerstop?

Feyenoord speelt diverse oefenwedstrijden in de zomerstop. Zo zijn onder meer Cercle Brugge en SL Benfica de tegenstanders.

6 julir: FC Dordrecht - Feyenoord (0-4)
13 juli: Feyenoord - KRC Genk (3-1)
20 juli, 13.00 uur: Feyenoord - Cercle Brugge
28 juli, 20:30 uur: SL Benfica - Feyenoord
31 juli, 19:30 uur: Feyenoord - AS Monaco

Fortuna Sittard

6 juli: Fortuna Sittard - Helmond Sport (5-2)
12 juli: Fortuna Sittard - SV Elversberg (1-0)
16 juli: Fortuna Sittard - Team VVCS (7-3)
20 juli: VfB Stuttgart - Fortuna Sittard
25 juli, 13.00 uur: Fortuna Sittard - Borussia Mönchengladbach
1 aug: EVV - Fortuna Sittard
2 aug, 18.30 uur: Fortuna Sittard - De Graafschap

Go Ahead Eagles

29 juni: ONS Sneek - Go Ahead Eagles (1-7)
3 juli: Go Ahead Eagles - Telstar: (3-0)
7 juli: Go Ahead Eagles - Almere City (3-2)
12 juli: Go Ahead Eagles - Union Sint-Gillis (1-2)
17 juli: RC Genk - Go Ahead Eagles (1-2)

FC Groningen

3 juli, 19.30 uur: GOMOS - FC Groningen: (0-9)
6 juli, 14.00 uur: ASVB - FC Groningen (0-15)
10 juli: FC Groningen - FCV Dender (4-4)
13 juli: FC Groningen - Rot Weiss Erfurt (1-0)

20 juli, 14.30 uur: FC Groningen - FC Emmen
3 augustus, 15.00 uur: FC Groningen - Heracles

sc Heerenveen

3 juli: Gaasterland/Sleat Regiocombinatie - sc Heerenveen: 0-9
6 juli: SV Steenwijkerwold - sc Heerenveen (0-10)
9 juli: sc Heerenveen - FC Dordrecht (4-1)

12 juli: sc Heerenveen - Almere City (1-0)
19 juli: sc Heerenveen - PEC Zwolle
27 juli, sc Heerenveen - Rayo Vallecano
3 aug, 15.00 uur Middlesbrough -  sc Heerenveen

Heracles Almelo

6 juli: Almelose selectie - Heracles (2-2)
9 juli: Heracles - AC Horsens (1-0)
13 juli: Heracles - FCV Dender (1-1)

19 juli, 18.00 uur: Preussen Münster - Heracles 
26 juli, 19.00 uur: Heracles - Excelsior
27 juli, 14.30 uur: Heracles - Umm Salal
3 augustus, 12.00 en 15.00 uur: FC Groningen - Heracles

NAC Breda

6 juli: Madese Boys-  NAC (0-6)
11 juli: VV Bavel – NAC (0-10)

13 juli: Unitas '30 - NAC (0-0)
17 juli: NAC - FC Eindhoven (3-0)
20 juli, 14.00 uur: NAC - Excelsior
23 juli, 19.30 uur: Zeeuws Elftal - NAC
24 juli, 19.30 uur: NAC - OFI Kreta
26 juli, 16.00 uur: NAC - Lierse SK
30 juli, 19.30 uur: NAC - Aris Saloniki
3 aug, 13:00 uur: Sparta Rotterdam - NAC

NEC Nijmegen

6 juli, 14.00 uur: Schouwse Elftal - NEC (0-5)
13 juli: NEC - Standard-Luik (1-2)

20 juli, 16.00 uur: NEC - Hertha BSC
27 juli, 15.30: NEC - Olympiakos
2 augustus, 19.00 uur: NEC - Le Havre

PEC Zwolle

29 juni: SV Nieuwleusen - PECZwolle: 0-3
5 juli: Ajax- PEC Zwolle: 0-1
9 juli: PECZwolle - Silkeborg IF (1-3)
13 juli: PECZwolle - AC Horsens (1-2)
19 juli: sc Heerenveen - PECZwolle
26 juli, 19.00 uur: PECZwolle - De Graafschap
3 aug, 21.00 uur: Real Betis - PECZwolle

Oefent PSV in de zomerstop?

PSV speelt diverse oefenwedstrijden in de zomerstop. Zo zijn onder meer Club Brugge en Valencia CF de tegenstanders.

6 juli: PSV - RSC Anderlecht (0-3)
13 juli: PSV - Club Brugge (1-1)
20 juli, 12.00 uur: Paderborn - PSV
24 juli, 20.00 uur: PSV - FC Eindhoven
27 juli, 18.00 uur: PSV - Valencia CF

RKC Waalwijk

29 juni: RKC - Regioteam Waalwijk: 8-0
6 juli: RKC- FC Den Bosch (2-3)
13 juli: RKC - OH Leuven (2-4)
27 juli, 14.00 uur: KAS Eupen - RKC

Sparta Rotterdam

29 juni: Excelsior '20 - Sparta: (0-6)
3 juli: VV Nieuwenhoorn - Sparta: (0-8)

6 juli: Excelsior Maassluis - Sparta (0-7)
13 juli: ADO Den Haag - Sparta (1-1)
19 juli: Roda JC - Sparta
27 juli, 13.00 uur: Willem II - Sparta
3 aug, 13.00 uur: Sparta - NAC

FC Twente

22 juni: RKVV STEVO - FC Twente: gestaakt
28 juni: FC Twente - Motherwell: (2-2)
6 juli: FC Twente - Sint-Truiden (2-2)
12 juli: FC Twente - FC Nordsjaelland (2-1)
24 juli, 18.30 uur: Schalke 04 - FC Twente

FC Utrecht

29 juni: USV Elinkwijk - FC Utrecht: (2-4)
6 juli: FC Utrecht - Silkeborg (2-0)

18 juli: FC Utrecht - Al-Rayyan (4-1)
27 juli: FC Utrecht - RC Lens
1 aug, 19.00 uur: FC Utrecht - Venezia

Willem II

6 juli,: RKDSV - Willem II (0-6) 
9 juli: Willem II - Quick Boys (0-1, gestaakt) 
13 juli: FC Dordrecht - Willem II (4-4)

20 juli, 14.30 uur: Lommel SK - Willem II
23 juli: Willem II - Roda JC
27 juli, 13.00 uur: Willem II - Sparta Rotterdam
31 juli: Willem II - Helmond Sport
3 aug, 15.00 uur: Bristol City - Willem II

Feyenoord-doelman vertrekt