
VIDEO: Politie in conflict met Ajax-supporters, ME zet traangas in
Inhoudsopgave
Tijdens de entrada voorafgaande van Ajax-Benfica (0-1) moest de Amsterdamse politie ingrijpen. Ajax-hooligans, naar verluidt zonder tickets, probeerden de Johan Cruijff ArenA binnen te dringen. Een kleine groep zou het ook daadwerkelijk zijn gelukt. Rondom het stadion werd er gezongen en vuurwerk afgestoken. De ME moest in actie komen en gebruikte daarbij traangas.
Volgens persbureau ANP kregen de aanwezige politie te maken met geweld, waarna het zelf ook genoodzaakt voelde om geweld te gebruiken. Of er personen zijn opgepakt, is niet duidelijk. Op Twitter reageren veel Ajacieden ontstemd over de politieactie.
En bedankt @AmsterdamNL@politieAmsterd1 voor al dat traangas bij de @cruijffarena 🖕🏼🖕🏼🖕🏼
— 🇧🇴 Marc ⭐⭐⭐ (@Markiemarc66) March 15, 2022
Nergens voor nodig. Nu ouders met kinderen naar huis. Dankzij traangas.
Femke vond het tijd voor traangas? Alles is in ieder geval weer bij het oude.#AJAben
— petersprang (@petersprang) March 15, 2022
Gezelligheid kent geen tijd. #traangas#AJAbenpic.twitter.com/SBKJ1KghGs
— Rens (@Voetbalisgeloo1) March 15, 2022
denk je even leuk naar een wedstrijdje te gaan, sta je voor de ingang te wachten in een wolk traangas, geen pretje kan ik je vertellen #ajaben
— sophie (@sophverschuur) March 15, 2022
#ajaben Traangas gebruiken waar kinderen bij zijn, goed gedaan gemeente Amsterdam
— 10 (@pvnhily) March 15, 2022
ja sorry maar ik ga gwn naar de ingang bij ajax en komen vervolgens in een traangas wolk terecht door de politie voor helemaal fucking niet
— soph☽ (@momoliebol) March 15, 2022



























































