Bizarre avond: Vinícius mist drie keer dezelfde penalty
Inhoudsopgave
Een avond om snel te vergeten voor Carlos Vinícius. De spits van Grêmio kreeg tegen Palestino liefst drie keer de kans vanaf elf meter, maar wist geen enkele poging te benutten.
(tekst gaat verder onder afbeelding)

Drie kansen, geen goal
Al vroeg in de wedstrijd kreeg Grêmio een uitgelezen mogelijkheid om op voorsprong te komen. Vinícius ging achter de bal staan, maar zag zijn eerste inzet gekeerd worden door doelman Sebastián Pérez.
De VAR greep echter in: de keeper was te vroeg van zijn lijn gekomen. Penalty over.
Bij de tweede poging leek Vinícius het beter te doen. Hij koos voor de andere hoek, maar zag zijn inzet op de paal belanden. Opnieuw had Pérez zijn lijn te vroeg verlaten, waardoor de strafschop nóg een keer genomen moest worden.
Derde poging gaat volledig mis
Bij zijn derde kans ging het helemaal fout. Vinícius gleed uit tijdens zijn aanloop, waardoor de bal eenvoudig een prooi werd voor Pérez.
Dit keer was er geen reden meer om de penalty over te nemen, en kon de doelman eindelijk juichen.
Carlos Vinicius (yes that one from Fulham) just missed THREE penalties in SIX MINUTES
— Fut Sheriff (@FutSheriff) April 30, 2026
- In the first, the GK stepped forward
- in the second, GK stepped forward again
- in the third, Carlos Vinícius slipped and missed
NO WAY 🤣🤣🤣 pic.twitter.com/CRTRQIDNRO
Dure avond voor Grêmio
De misser bleek extra pijnlijk, want Grêmio slaagde er daarna niet meer in om te scoren. De wedstrijd eindigde in 0-0, waardoor de gemiste strafschoppen direct punten kostten.
Voor Vinícius, die in Nederland bekend werd door zijn periode bij PSV, is het een zeldzaam en pijnlijk moment in zijn carrière.
Een penalty missen kan gebeuren, maar drie keer dezelfde kans krijgen en tóch niet scoren? Dat zie je zelden.



