
FC Barcelona aast naast Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt op nóg een Ajacied
Inhoudsopgave
FC Barcelona toonde de afgelopen maanden serieuze interesse in Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt. Volgens de Spaanse krant Marca hebben de Catalanen nog een Ajacied aan hun verlanglijstje toegevoegd.
De Spaanse grootmacht zou bij een eventueel vertrek van Jasper Cillessen bij Ajax aan willen kloppen voor André Onana. Volgens Marca past de doelman in het profiel van een Barça-keeper: 'Hij is lang en bovendien goed in het meevoetballen.'
Voor Onana is Barcelona geen onbekend terrein. De doelman speelde er tussen 2010 en 2015 namelijk in de jeugd. In januari 2015 maakte de Kameroener de overstap naar Ajax. Hier groeide hij al snel uit tot eerste keeper. Barcelona is naar verluidt bereid om tussen de 15 en 20 miljoen euro te betalen voor de 22-jarige sluitpost die in Amsterdam nog een contract heeft tot medio 2021.



























































