
Fenerbahce-spelers klappen voor Justin Bijlow na super optreden bij #FENFEY: "Moet eerste keeper worden"
Inhoudsopgave
In een wedstrijd waarin weinig Feyenoorders echt hun niveau haalden, is Justin Bijlow een zeldzaam lichtpuntje. De 20-jarige doelman van Feyenoord stopt tegen Fenerbahce een penalty en krijgt een hand van de penaltynemer (Giuliano) en verder verricht Bijlow nog tal van andere mooie reddingen.
Ook de keeper van Fenerbahce, Volkan Demirel, klapt voor de Feyenoorder. Op Twitter zijn ze er wel uit: Justin Bijlow moet komend jaar de eerste keeper van Feyenoord worden.
Justin Bijlow oogst lof met optreden tegen Fenerbahce SK
Bijlow enigste lichtpuntje💯 #fenfey
— Rick (@Rickd010) 21 juli 2018
Absoluut geen schuld aan de drie tegentreffers en meerdere keren een nog grotere afstraffing voorkomen. Als Bijlow dit niveau kan vasthouden is er wmbt geen discussie meer wie eerste keeper wordt!
— Koen van den Heuvel (@KDVDH1985) 21 juli 2018
Dat Bijlow applaus krijgt van de Keeper van @Fenerbahce , dat is zeldzaam mooi ❤
— Jan de Knecht (@JandeKnecht1970) 21 juli 2018
Wat is Bijlow een topper zeg! Als die dit seizoen geen eerste keeper wordt dan weet ik het ook niet meer!
— Sven (@SvenvanderSteen) 21 juli 2018
Bijlow moet gewoon het hele seizoen op doel!!!
— Ramon (@RvdZ1908) 21 juli 2018
Bijlow should definetely start this season. Other than that, every player is shit today.
— Martyn 🇳🇱 (@feyenorth) 21 juli 2018
En Bijlow moet gewoon basis
— youri (@fryouri1908) 21 juli 2018



























































