
Feyenoord-fans 'worden gek' na spectaculair gerucht: "Wat zou dit lekker zijn, meteen halen!"
Inhoudsopgave
Feyenoord gaat komende winter opnieuw proberen om Amad Diallo tijdelijk naar De Kuip te halen en Het Legioen ziet dit wel zitten... Afgelopen zomer leek dit al te gebeuren, maar toen raakte de 20-jarige buitenspeler vlak voor zijn overgang geblesseerd. Inmiddels is Diallo hersteld en Feyenoord wil hem 'voor langere tijd naar De Kuip halen', zo meldt Feyenoord Transfermarkt.
Dat betekent dat dat de buitenspeler, die in januari 2021 voor circa 25 miljoen euro van Atalanta Bergamo naar Manchester United ging, gehuurd moet worden voor anderhalf jaar, zo is de verwachting. Aangezien Feyenoord wel een bedrag moet betalen om hem te huren, zijn de Rotterdammers afhankelijk van overwintering in de Conference League. Voorlopig ziet dat er goed uit, want Feyenoord staat in een groep met Maccabi Haifa, Slavia Praag en Union Berlin bovenaan.
𝐏𝐑𝐈𝐌𝐄𝐔𝐑 🇨🇮 • Bij #Feyenoord valt de naam van Amad Diallo (20) van Manchester United weer. Er wordt gekeken of de Ivoriaan komende winter ‘voor een langere periode’ te huren is. De Rotterdammers zijn hierbij mede afhankelijk van overwintering in de Conference League.🎖
— Feyenoord Transfermarkt (@FeyenoordTM) October 10, 2021
Het is duidelijk dat Feyenoord-fans dit wel zien zitten...
Wat zou dit toch nog lekker zijn 🤩
— Damian Werring (@WerringDamian) October 10, 2021
Zo wat zou dat lekker zijn!
— Patrick Versteeg (@PatrickVersteeg) October 10, 2021
WE WORDEN GEK
— Wouter Fisser (@FisserWouter) October 10, 2021
— joseph (@meningfabriek) October 10, 2021
Als je Diallo kan huren moet je dat direct doen, Balde mag zijn veters nog niet eens strikken
— Jan Slager (@janslager) October 10, 2021
Bekijk zijn hoogtepunten hier



























































