
Ajax-fans zitten niet te wachten op Berghuis: "Speel nog liever met 10 man"
Inhoudsopgave
Valentijn Driessen en Mike Verweij opperden in De Telegraaf Podcast het idee dat Ajax deze zomer misschien maar eens moet aankloppen bij Feyenoord. Steven Berghuis is in Rotterdam voor een prikkie, lees 4 miljoen euro, op te halen.
Berghuis naar Ajax?
"Het zou me niet verbazen als Ajax interesse zou hebben in Berghuis. Ajax is altijd op zoek naar goede Nederlandse spelers, want dat heeft hun voorkeur. Deze is ook nog betaalbaar. Als Neres vertrekt, zou dat kunnen komen."
Op social media geven veel Ajax-fans aan niet op Berghuis te zitten wachen.
Berghuis iets voor #Ajax? In mijn stoutste dromen gaat dat nog niet gebeuren. Mag dat wel het geval worden dan..... Laat maar.
— Tr⭕tse Ajacied ❌❌❌ (@Ajacied074) May 1, 2021
Ik speel nog liever met 10 man dan Berghuis in een Ajax shirt zien spelen https://t.co/ThMD9Zjjeh
— Mats (@Matssvd) May 1, 2021
Ajax wil naar de top moet je niet met Berghuis aankomen
— Theodorus 🇳🇱❌❌❌ (@Theodor13553860) May 1, 2021
Zeg net tegen @BarryVlek dat Berghuis voor 4 jaar heeft getekend bij Ajax via whatsapp. Zo die kreeg een hartverzakking🤣🤣🤣
— AFCA020CBS❌❌❌ (@AFCACBS020XXX) May 1, 2021
Zeg, @AFCAjax we zijn toch niet geinteresseerd in een extreem onsportieve speler die consistent hele “smerige” rode kaarten pakt? #berghuis
— Bas Perik (@BasPerik) May 1, 2021
‘Steven Berghuis goedkope en ideale optie voor Ajax’
— Beppie Babbel (@BeppieBabbel) May 1, 2021
Verschrikkelijke mentaliteit welke totaal niet bij #Ajax past. Waarom gaat hij niet voor zijn schoonvader voetballen? Almere City, Lesley Bamberger.
Rode kaart Berghuis was bewust...
Al kunnen Feyenoord-fans zich weer niet voorstellen dat Berghuis überhaupt zou overwegen om naar Ajax te gaan. Op Twitter schrijft Feyenoord-supporter Marc Dik: "Het verhaal gaat dat Berghuis rood pakte tegen Vitesse omdat ie het niet ziet zitten om in een erehaag voor de landskampioen te staan. Ik heb wel eens dommere rode kaarten gezien."



























































