Frank Rijkaard maakt tonnen winst op Amsterdams appartement
Inhoudsopgave
Frank Rijkaard heeft opnieuw een lucratieve vastgoeddeal gesloten. De oud-international en voormalig toptrainer verkocht zijn tweekamerappartement aan de Overtoom in Amsterdam met een indrukwekkende winst.

Winst van meer dan drie ton
Rijkaard kocht het appartement in 2011 voor €208.000, volledig uit eigen middelen betaald. Inmiddels is de woning verkocht voor €530.000. Dat is niet alleen €55.000 boven de oorspronkelijke vraagprijs van €475.000, maar betekent ook een winst van maar liefst €322.000, zo meldt de website bekendeburen.nl. Opvallend detail: de winst is hoger dan het bedrag dat hij destijds voor het appartement neerlegde.
Licht appartement op toplocatie
Het gaat om een verzorgd tweekamerappartement van circa 50 vierkante meter, gelegen op eigen grond in Amsterdam-Zuid. Dat laatste is een groot pluspunt in deze populaire buurt.
De woning bevindt zich in een goed onderhouden complex met zestien appartementen, een lift en een groene binnentuin. De woonkamer met open keuken ligt aan de voorzijde en biedt toegang tot een balkon op het zuiden. Dankzij de grote raampartijen is het appartement opvallend licht.
De keuken is uitgevoerd in neutrale houttinten en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aan de achterzijde ligt de ruime slaapkamer, met plek voor een tweepersoonsbed en een royale inloopkast. De centraal gelegen badkamer beschikt over een douchecabine, toilet, wastafelmeubel en een aansluiting voor de wasmachine. Op de begane grond is bovendien een separate berging van circa 5 m² aanwezig.
Met energielabel B en een instapklaar interieur hoefde een koper weinig meer te doen dan de sleutel omdraaien.
Bouwt Rijkaard zijn vastgoed af?
De verkoop staat niet op zichzelf. Eerder nam Rijkaard al afscheid van zijn pand aan de Apollolaan in Amsterdam. Daarnaast staat zijn woning aan de Waldeck Pyrmontlaan momenteel te koop. Alles wijst erop dat de voetballegende zijn vastgoedportefeuille stap voor stap afbouwt.



